Portal_background_image

برگزاري جلسه داخلي بررسي برنامه هاي آتي دفتر

برگزاری جلسه داخلی بررسی برنامه های آتی دفتر با حضور مدیر کل و کارشناسان برگزار گردید.

جلسه بررسی برنامه های آتی دفتر به ریاست مهندس فائض پور برگزار گردید. در این جلسه، مهندس فائض پور بطور خلاصه اهم موارد مطروحه در نشست مدیران کل دفاتر امور روستایی و شوراها را بیان نمودند. ایشان با اشاره به وضعیت مطلوب دفتر در انجام وظایف ذاتی خود ابراز داشتند: خوشبختانه با بررسی های صورت گرفته مشخص گردید توانسته ایم در راستای سیاست های دولت تدبیر و امید قدم های مثبتی برداریم که این مهم حاصل تلاش های همکاران  و واحد های وابسته است و بنده به نوبه خود از همه افرادی که در عمران و آبادانی و ایجاد اشتغال روستایی تلاش می نمایند تقدیر و تشکر می کنم.

مهندس فائض پور در بخش دیگری از صحبت های خود، به همایش گرامیداشت روز دهیار اشاره کردند و برنامه های اجرایی این مراسم را به همکاران ابلاغ نمودند. انجام حسابرسی دهیاری ها نیز از دیگر مواردی بود که مدیر کل بر انجام آن تاکید کردند.

در ادامه، مهندس فائض پور به مبحث مهم نمایشگاه توانمندی های روستاییان پرداختند و از کلیه همکاران، دهیاران و شوراهای اسلامی روستایی و مسئولین ذیربط خواستند تا با هم افزایی و همفکری در هر چه بهتر برگزار شدن این نمایشگاه نقش داشته باشند.

همکاران دفتر امور روستایی و شوراها نیز طی گزارشی عملکرد هفته قبل خود را ارائه کردند و موارد لازم توسط مهندس فائض پور برای ایشان یادآوری شد.


دسته بندی

کارشناس دفتر امور روستایی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها